Uncategorized

בדיוק איך לקנות את הארון שלך – 6 דרכים להשיג מראה טרי ב בגדים ישנים

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

לאחר “שום דבר לשימוש” הוא צרות אופייניות בין נשים בעלות אופקים. המצב עלול להתרחש באופן בלתי צפוי – כמו, 75 דקות לפני שאתה עוזב עבור מסיבת עניבה שחורה השתתפו על ידי חברים מופרזים ביותר שלך. או, זה יכול להיות thunob משעמם שאתה להתמודד עם כל יום.

הדבר המצחיק הוא שאין להם מה להשתמש הוא מסגרת נפשי. לכולנו יש חתיכות בארונות שלנו כי הם מועמדים עבור תלבושות אופנתיות. כן, זה לוקח קצת מאוד חדשני להאמין לעשות מותג חדש, אלגנטי קובע מתוך מפסידים ישנים, לא מעניינים – אבל זה בהחלט יכול להיעשות.

מוּקסָם? מְעוּלֶה. נסה 6 הצעות אלה, כמו גם להשיג כמה בוחרים טריים ללבוש, בלי להשקיע שקל.

כיצד לאחסן את הארון שלך

נניח טרי

רכישת מלתחה מאוד שלך רק פונקציות אם אתה יכול לקבל מראה טרי על הבגדים הישנים שלך, וגם זה לא משימה קלה מאוד. ברגע שאנו קובעים שאנחנו עושים עם מעיל הצוואר הזה או מכנסי פולקה, קשה להאמין בכל בדרכים שונות.

לעשות כמיטב יכולתך להפריש כל סוג של רעיונות של מה מגמות. במקום זאת, להתרכז ערבוב, כמו גם התאמה. בדיוק איך זה נראה צוואר cowl עם חצאית עיפרון? או, אתה יכול לשדרג את המכנסיים האלה על ידי לובש אותם עם כפתור משי עכשווי למטה?

טלפון PAL.

קבלת סיוע של חבר טוב אמין (או שניים!) היא שיטה קלה להשיג מראה טרי על הדברים הישנים שלך. ברוכים הבאים חברים גל שלך מעל כמו גם לשלוח אותם ישר לתוך הארון שלך עם אובייקטיבי אחד בראש: התאספו תלבושת שהם מעולם לא ראו אותך ללבוש.

רוב הסיכויים, תוכלו כמו כמה מבגדים חדשים חדשים. אפילו הרבה יותר טוב, תתחיל לחשוב באופן אמנותי לגבי שילובים שונים אחרים לבוש חדש.

להפוך אותו למשימה באמצע יום

רכישת חדר האחסון שלך היא פעילות שלוקחת זמן וגם לחדר. אם אתה מיהר או מוסחת, תוכל לסיים לאשר את הרעיון שאתה באמת אין שום דבר ללבוש.

נקה את היומן שלך במשך אמצע יום אמצע היום לפני כן לצלול פנימה. אתה יכול גם לשפוך לעצמך כוס יין אדום וגם יש סיבובים גבינה שימושי. לעשות אחר הצהריים של זה (פשוט לא לשפוך את היין האדום).

ללכת עמוק

אתה לא יכול לקנות את הארון ביעילות עם בדיקה מהירה. אתה צריך לקבל מתחת ערימות של ג’ינס, כמו גם טיז, מאחורי הסווטשירטים, כמו גם בין הקרדיגן על הקיר mounts. זה דקה קסומה כאשר אתה מוצא מועדף ישן שאתה מוזנח לך.

ללכת עמוק לתוך הארון, כמו גם אתה בהחלט יהיה פיצוי.

להעסיק את החייט

תכנית על פיתוח ערימה של בגדים שצריכים המגע של תופרת. אם יש תלבושות פאקר כי בכל המקומות שגוי או שרוולים שמכסים טבעות הטובה שלך, מקצץ ומסדר עלול לעשות את כל ההבדל.

כמה חתיכות ניתן אפילו לשנות את ייעודו על ידי תופרת. אולי כי שמלה מדי-קצרה היא הרבה יותר טוב שמשה כגורם עליון. או כנראה מכנסיים אלה עשויים לשרוד על כמו capris.

השווה זה תמחור שינויים אלה, כפי שהם עשויים להיות זולים יותר מאשר רכישה חדשה לגמרי. וגם תוצאה השלים בהחלט תהיה חתיכה זה לגמרי ברור.

שמירה של Wear העונתי של נוף

גם אם אתם לא נשארים בסביבה עונתית, הוא מסייע ל בגדי מחזור ב כמו גם מתוך הארון שלך. כן, זאת השיטה של ​​mind– כשאתה לא מחשיב משהו כל יום, אתה לא צריך את ההזדמנות להשיג עייף עם זה.

ערכו תרגול של אגרוף עד כמה דברים בכל עונה וגם לשים אותם שטח אחסון. בעונה שלאחר מכן, כאשר אתה מושך תיבות אלה מתוך אחסון, בגדים ישנים אלה יצטרכו בהחלט הרגשה חדישה אל.

האם אתה קונה בארון שלך? שתף את הטיפים האידיאליים שלך על דבריו!

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את ההרשמה שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *