Uncategorized

מסלול השראה – 5 חייב להיות אביזרי האביב עבור פחות

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

עבור הקונה מחפש כמה מזומנים בין עונות כמו מגמות לשנות במהירות, אין רכישה טובה יותר מאשר כמה אביזרים הצהרה. Popping על כמה חתיכות עם יסודות ארון בגדים יכול לתת חיים חדשים לחורף, ליפול ואפילו את יסודות השנה שעברה. ובגלל האביב 2017 היה הכל על תערובת ולהתאים, המוטו עבור אביזרי האביב השנה היא: Quirkier יותר טוב.

באביב הזה, אתה יכול לטעון את הדפוסים ואת למעלה את כולם עם eyewear תוססת באותה מידה, לבוש או תכשיטים. השמש עומדת להיות זוהרת ואופנה היא על כל מהנה שוב! אלה הם הרחבות אתה חייב להיות – וכיצד למצוא אותם פחות.

אביזרי אביב בהשראת המסלול

1. סניזי עדשה צבעוניים

משקפי שמש אשנטי בגרופית, $ 119, Lespecs

אביזרים פסטל הם בחירה אידיאלית עבור האביב. וגם, חרוז מן סלין, Balenciaga ואינספור אחרים, עדשות צבעוניות הופכים את הכל רוזי … או צהוב בהיר או כחול כחול. מסלולי האביב היה זוג לכל אסתטי: צורות רזות עבור הבנים הספורטיביים, יוריי תיל, עבור הקלאסיקה, ואת שפע של אפשרויות גדולות עבור כיתת הזוהר האמיתי. חובבי צל יודעים מותגים אלה עלית לא באים זולים, אבל מפרט LE עושה את המגמה השגה עם נקודת מחיר סבירים הרבה יותר.

2. חגורות רחבות

עור Obi חגורת המותניים, $ 31, Asos

רחב הגיע שוב, והגיע הזמן להחזיר את חגורותיה האהובות על כולם. Cinch ב המותניים שלך לתת צורה צלליות Boxier A La Victoria Beckham, מונס ואלטוזארה. Snag סגנון עור נייטרלי עבור משרד לילות שיק החוצה, ואז להרים הדפס פרחוני בהיר ושרים כי באמת מברך בעונה עבור שובב, דפוס ערבוב.

3. תכשיטים Agate.

Glitzy סלעים כסף סטרלינג כסף משוגע תחרה שרשרת שרשרת, $ 25.64, Overstock

האביב תמיד מביא את Vibes Boho, אבל השנה זה קצת יותר גדל ו לוקס. מ תליון פרוסות מדליון משמעותי על גיבנשי לגדילי האבן כריסטופר קיין, היו סלעים כל הזעם. אתה לא צריך להיות גיאולוג או gemologice כדי לדעת כי יפה יופי יכול לעלות פרוטה יפה, אז לדלג על שם המעצב ולחפש את ארנק ידידותי חתיכות Agate.

4. כובע תקליטונים קש

תקליטון קש כובע, $ 19.94, הצי הישן

כובע הקש הוא מצרך לכל עונת האביב, אבל השנה זה הכל על הצורה התקליטונית. תחשוב ג’יין בירן או בריג’יט ברדו על החוף האיטלקי – בוהמי עדיין קלאסי. זה יכול להיות כובע קש הטוב ביותר עדיין, באמת. קש ידוע להיות הרבה יותר מובנה, כך מגמה זו נותנת מבט רגוע חיוני אנחנו כבר יודעים ואהבה.

5. שקיות דיבורית

קנדי של דש פו עור פאני Pack, $ 21, Kohls

בטח, כמעט כל תיק מתאים כמו לביש דרך אחת או אחרת. מספרי דיבוריים אלה? הם לוקחים אותו לרמה חדשה לגמרי. מייקל קורס, סטלה מקרטני וסמרטוט ועצם, קשרו את הדגמים שלהם עם החגורה הקטנה, המובנית והקפואות האלה. החדש לקחת על חבילת פאני הוא הרבה יותר מסוגנן מאוד נותן לך הרבה יותר מיומנות עבור דברים חיוניים – כמו הודעות SMS;).

מה הבחירה האהובה עליך של אביזרי האביב האלה? שתף את ההערות.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *