Uncategorized

סקירה זו לפני שאתה חנות שלאחר החג המכירות

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

בבלוג זה יכול להכיל קישורים שותפים. ראה תוכנית הפרטיות האישית שלנו.

עבור הצייד הנבדק הקרב, החוויה הקניית החופשה האמיתית אינה מתחילה עד יום אחרי חג המולד. זה לוקח לוחם אמיתי כדי spar במגרש החניה, להחליף אותם מתנות לא רצויות ולאחר מכן לקבל על ההזדמנויות החיסכון הפיננסי בפועל – כל מבלי לאבד את דעתך או לסיים עם דברים נוספים אתה לא צריך באמת.

אם אתה מוקדש למרכז קניות לקנות בימים אחרי חג המולד, להציע לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר בהצלחה עם רעיונות קניות שלאחר חג.

משימה קריטית לאחר החג רכישת טיפים

להתכונן למתנות לא רצויות אלה

הדרישה להחזיר את המתנות הלא רצויות – או להשתמש במעלה כרטיסים הנוכחי – לעתים קרובות מפתה אותנו למרכז הקניות בין חג המולד, כמו גם את השנה החדשה. לאחר מכן, בזמן ההמתנה בקו ההחזרה, אנו מזהים מדף אישור שלא לפספס. קניות מטורף, מיותר.

רעש מוכר?

אתה יכול לחסוך לעצמך קצת חשיפה סיקול על ידי תכנון קורס שונה עבור מתנות לא רצויות אלה. חלקם יכולים להיות מחוננים מחדש מאוחר יותר, אחרים יכולים להיות שנתרמו, כמו גם אחרים יכולים להיות החליפו עם חברים קרובים שלך כי יש גם מתנות לא רצויות. כמו גם אם יש לך כרטיסי מתנה, אתה יכול להציע או להחליף אותם ב Cardpool, כמו גם אתרי אינטרנט דומים.

קח תסתכל קשה על מחסנית מתנה לא רצויה שלך גם לבחור אם התשואה היא למעשה שווה את העבודה מעורב.

להשיג את הראש שלך

אם אתה רוצה לרדת לקניון, לקבל את עצמך מסודרים בתחילה. לדעת כי הזדמנויות החיסכון הגבוה ביותר בהחלט להיות בחודשי החורף ללבוש כמו גם דברים חופשה.

לשקול את מה שאתה צריך בשתי הקבוצות האלה, וגם איפה תוכל להציל אותם אם הם לא בשימוש מיד. אתה לפני משחק הווידאו אם יש לך הקצאת מיקומים שטח אחסון עבור בגדים מחוץ לעונה, כמו גם קישוטים חופשה.

באופן אישי, גיליתי לא לרכוש פריטים חג אחרי חג המולד כי אני אתך אותם ולאחר מכן לשכוח יש לי אותם. זה לא משנה כמה אני מפחית משהו – זה לא עסקה אם אני אף פעם לא לנצל את זה.

בעת רכישת עונת החורף ללבוש, ללכת עם עיצובים קלאסיים כמו גם חתכים וגם להישאר ברור של פריטים אולטרה אופנתי. המטרה שלך היא להרחיב את התקופה באמצעות אלה חתיכות ישר לתוך החורף הבא, ומכאן מזעור העלות שלך ללבוש. כמקרה, תוכל לברוח באמצעות מעיל תעלה נועז, נוצר השנה. אבל זה אותו מעיל עשוי להרגיש אבסורדי בשנה הבאה.

ככל שאתה מתכנן קדימה, פחות מסובך זה בהחלט יהיה לטעון לא אלה מציע כי באמת מרגיש טוב טוב להעביר.

זכור את אלה בחורף, כמו גם באביב ימי הולדת

ימי הולדת עתידיים מציגים דרך נוספת להשתתף במכירות שלאחר החג. אבל בטירוף של מתן, קבלת כמו גם לחזור, אנחנו בדרך כלל לשכוח ימי הולדת כי הם רק סביב העיקול.

בצע רשימה של חגיגות יום הולדת תצטרך לכסות את כמה חודשים הבאים ולשמור על העיניים שלך קלופים עבור מתנות אידיאלי. אם אתה רואה סיכוי חיסכון מעולה, מגיע לו לרכוש יום הולדת הקיים מוקדם ולאחסן OT עד יום החתונה.

לדלג על bogos וגם GWPs

הפעם בסביבה, המוכרים הם בהשראת אספקה ​​ברורה. וגם אחת הדרכים שהם מקבלים את זה נעשה הוא עם לקנות אחד, לקבל אחד כמו גם מתנה עם הצעות רכישה. אלה נועדו להביא לך לקחת דברים נוספים, והם מושכים אותך ישר להשקיע יותר ממה שאתה מוכן.

תחשוב פעמיים לפני שאתה מקבל על מכירת BOGO. הם לעתים קרובות לא יעיל.

בדרך כלל, פשוט להישאר ברור של BOGOS ו- GWPs בקונה לאחר החג שלך. היוצא מן הכלל היחיד בוודאי יהיה אם אתה צריך באמת כל דבר קטן בהצעה. אם התכוונת לקבל שני זוגות של גרבונים, לאחר מכן לבחור את בוגו גרבונים. אחרת, להשאיר אותם “חיסכון כספי” עבור מישהו אחר.

לעשות את הכנה הפיזית

הדבר האחרון שאתה רוצה זה כדי לקבל כל היכולת בעת עומד בקו ההחזרה. זה כאשר שיפוט נזקים כמו שאתה מתחיל בהנחה שאתה בהחלט כמו אלה earmuffs ניאון עבור 90% הנחה.

על קניית יום, לאכול את ארוחת הבוקר המועדפת שלך, כמו גם stow משם בקבוק מים, כמו גם סרגל חלבון שלך לשאת. אתה לוחם קונה, עם זאת, וגם לוחמים לבצע טוב יותר עם תזונה קטנה.

נא להשאיר שדה זה Reathget ההוצאות תוכנית Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המנוי שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *