Uncategorized

חמישה טיפים מדהימים עבור מכירת הבגדים שלך ב- eBay

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

מגפי יעד מיסוני עבור $ 30k. שקיות שאנל וינטג עבור 1000 $. בכל מקום שאתה מסתכל, מישהו מנסה לבצע פעילות נמרצת מצד קצת את הממצא האופנה שלהם ב- eBay. כמובן, מספרים הגבוהים אלה מפתים רעש, אולם יותר מאדם אחד הרים גבה על תג המחיר של מגפי יעד מיסוני אלה.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

אז, איך אישה לעשות קצת כסף מכל כי אופנה אגדית שהיא כבר לא רוצה? ובכן, הנה כמה טריקים להצלחה כשמדובר eBay. ראשית, אתה צריך להבין את המוצר, כמו גם מחקר בעבר במכירות של מוצרים דומים ב- eBay, כך שאינך לקום התקוות שלך. ואז, לצלם פנטסטי כמו גם להיות המוכר שתמיד רצית לעבוד עם עצמך. להלן הסברים מפורטים יותר של חמישה טיפים מובילים לביצוע המכירה ב- eBay. מזל גדול!

איך להציע הבגדים שלך ב- eBay

1. רק להציע מוצרים פנטסטיים

שאלו את עצמכם, “האם הייתי להציע על זה אם ראיתי אותו ב- eBay?” אף אחד לא רוצה חולצת הכושר שלך מבית הספר תיכון, אולם הם רוצים לעשות את זה לילי פוליצר שמלת לך רק לבש פעם. המוצר שלך צריך להיות במצב מצוין (אלא אם כן משהו של זה כמו וינטג ‘תיק עם כמה ללבוש כמו גם דמעה). בדוק אותו ביסודיות עבור כתמים כמו גם דמעות. אם הם קטנים, ייתכן שעדיין תוכל להציע אותו שכן אנשים רבים מיומנים בתיקון דברים כאלה, אבל תצטרכו להלחין על זה בתיאור.

2. לספק לו את הטיפול השטיח האדום

אתה לא לצעוד על השטיח האדום בשמלה מקומטת שהיו צריך לאסוף מהרצפה. כמו גם לך לא יהיה נוטה לקנות שמלה כזאת. אז לוודא המוצר שלך נראה פנטסטי לפני לצלם. לגהץ אותה. כביסה זה. לשים אותו על קולב. לא משנה מה אתה צריך לעשות כדי ללבוש את זה בעצמך, זה בדיוק איך זה צריך להיראות בתמונה.

3. קחו תמונה מדהימה

אני מקבל את זה כנראה שאתה לא צלם מומחה. גם אני לא, אבל זה לא מונע ממני ליישם כמה טריקים של הסחר בכול פעם שאני מציע ב- eBay. צלם תמונה של המוצר שלך במהלך היום עם מידה רבה של אור בהיר, טבעי. בזק עלול לעוות את הצבע של המוצר שלך, כך לשאוף באזור המבריקים בביתך לקחת אותו. כמו כן, הקפידו לקחת את זה על רקע לבן ולכן ההתמקדות היא כל על המוצר שאתה מנסה למכור.

4. אינטראקציה עם צרכים מיד

בדרך כלל, יש לך בערך חמישה ימים עבור פומבי לרוץ ב- eBay. בזמן הזה, לבדוק מסרים eBay שלך לעתים קרובות. רוכש עשוי לבקש ממך מידע נוסף על גודל או מצב. אם הם מעוניינים מספיק כדי לשאול שאלה, הם מעוניינים מספיק כדי לקנות אותו. אז לוודא שאתה מספק להם את הריבית שהם ראויים.

5. ספינה במהירות

כאשר אתם ולבסוף להציע פריט, זה באמת מרגש. עם זאת, לפני שאתם מאמינים לגבי ממהר אל מרכז הקניות להוציא מזומן שהרווחת קשה, הדרישה לך לשלוח את הפריט. משלוח המוצר מהר ככל האפשר יבטיח לקוח מרוצה. בהרבה, דירוגים טובים אתה מקבל, יותר מזל יהיה לך למכור ב- eBay ככל שעובר הזמן. לא להיכשל לזכור כדי לדרג הקונה שלך, מדי!

עוד כמה טיפים …

סיום המכרז שלך בסופי השבוע, כמו גם בערבים. ודא הקצוות הפומביים שלך בשבת או יום ראשון כדי לסייע לך לקבל המחיר הגבוה ביותר עבור הפריטים שלך. שני במהלך היום הוא גם עוד פעם אחת נהדרת סוף לתפוס את המתמודדים על-העבודה.
היה כנה. כאשר תיאר באופן מדויק את הפריטים להסביר כל סוג של פגמים, כתמים, וכו ‘צריכה להיות כנה יסייע לפתח ייצוג שלך כמוכר.
קבל חשבון PayPal. Paypal היא מערכת חילופי כסף באינטרנט בבעלות eBay. היא מאפשרת מהירות, קלה, עסקות ללא סיכון בין הקונים, כמו גם למוכרים. Paypal גובה תשלום קטן עבור עיבוד עסקאות.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *