category

Roundup News של השנה

משמחים ביום שלישי! אנו יודעים שסבבי החדשות שלנו הם קריאה צפופה למדי משבוע לשבוע – אם יש לך זמן להתעדכן, אנו מציעים לך להתחיל בסיפורים האלה, שהיו כמה מהמועדפים שלנו בשנה האחרונה. חלקם היו סיפורים גדולים; חלקם פשוט תקעו בזכרונות שלנו ככל שהשנה נמשכה. הקוראים, שהיו כמה מסיפורי החדשות המועדפים עליך הרלוונטיים למשימת יתר של אפרוחים (בין אם כיסינו אותם ובין אם לא) במהלך 2014? 2014: השנה שהפסקנו להתנצל, והתחלתי לדבר על כך שנשים היו המפרנסות (אפילו אחד מעובדי האורחים שלנו). גם השנה בה אנשים עשו צחוק מצילומים של נשות עסקים ותמונות של אמהות. אה, ודיברנו הרבה על הקפאת הביצים שלנו (בין אם זה עובד, בין אם עלינו לקבל כיסוי ביטוחי ועוד).
ובכן וטוב היה מצגת שקופיות מועילה לגבי כמה שנשים עסוקות מתאימות לאימונים שלהן.
מהרהר אם עלינו לשבת (במקום להישען פנימה) לאחר שקראנו מאמרים אלה במדיניות החוץ והאטלנטיק.
האטלנטיקה העבירה את קוד הביטחון, מה שהרהר אם נשים מעכבות את עצמן בגלל חוסר אמון ביכולותיהן ובכישוריהן; לדוגמה, הרבה מאיתנו לא יגישו ג’רזי נבחרת איראן בכדורגל בקשה למשרה אלא אם כן אנו עומדים בדרישות שסופקו ב 100%. (הדיון שלנו על המאמר כאן.)
חנה רוזין של סלייט בחנה המום: עבודה, אהבה ומשחק כשאף אחד לא יש את הזמן של העיתונאית של וושינגטון פוסט, בריג’ד שולטה, שלדבריהם הפך לסמל סטטוס.
שום דבר חדש כאן, אבל ל- Business Insider היה סיכום נהדר של כל הדרכים העדינות לנשים מטופלות אחרת בעבודה. עבודות AOL הציגו רעיונות כיצד לעבוד בתחום הנשלט על ידי גברים (העמיד פנים שזה צרפת! קרא את המאמר הזה של עסק מעניין מעניין שסוג זה נותן תצוגה מקדימה של איך “הצרפתית” הכל יכול להיות), ג’רזי נבחרת גאנה בכדורגל ואילו Wired דיווחה על איזשהו Quid מגעיל פרו -קווס מול יזמות טק.
למנטה (דרך Popsugar Smart Living) היו רעיונות נהדרים כיצד להשקיע 100 $, 1000 $ או 10,000 $. לאורך קווי כסף, חשבתי שמאמר זה על סוגריים הכנסה של בלוג הכסף של כדור הארץ ב- NPR היה מרתק – “רוב האמריקנים מגיעים ל 20% המובילים – לפחות לזמן מה.”
הבלוג של וול סטריט ג’ורנל בבלוג העבודה צבר כמה רעיונות לראיון עבודה מאישה שעברה 100 מהם.
אם המטרה שלך היא להפוך את השותף במשרד עורכי הדין שלך, ייתכן שתרצה לבדוק מעל ניתוח החוק של מחלקת השותפות לפי תחום תרגול.
זה קיבל המון דיון בקרב מגיבים: קטע מהחקירה החדשה תיאר את “המאבק המתמיד” של הסופר כדי לשמור על גודל 0 והרהר באופן שבו גברים התייחסו אליה בצורה שונה מאשר כשהייתה רק “ממוצעת”.
Lifehacker התבונן ב- KiteString, “רק במקרה”, שעשוי להפוך את אמא שלך לקצת פחות חרדה מפעילות ההיכרויות המקוונת שלך.
צחוק השבוע: מדיום אמר לנו כיצד להראות חכמה בפגישות, ופוליס בית הספר של קולומביה B חגג להיות כלבה בעסקים.

אני חושב ש -2013 הייתה השנה הראשונה שעשיתי אחת מאלה, אבל הנה הקישור לסיפורים האהובים עלי מאותה שנה. (אני עדיין חושב שמאמר NYT על מחקר הרווארד חייב להיות נדרש לקרוא …) אנו משתתפים בתוכנית Associates Associates LLC Associates, תוכנית ג’רזי נבחרת דנמרק בכדורגל פרסום של שותפים שנוצרה כדי לספק לנו מעידה להרוויח עמלות על ידי קישור ל- Amazon.com ו- אתרים קשורים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *