category

האם אתה יכול ללבוש התאמה שחורה בראיון בקיץ?

האם אתה עדיין יכול לראיין בהתאמה שחורה בקיץ? כשאתה צריך לצאת לראיון למשימה במזג אוויר חם, האם יש אלטרנטיבה טובה יותר וקלה יותר לחליפה השחורה או הכחולה הבסיסית? מבקר D תוהה …
{קשור: בדוק את כל המדריך שלנו ללבוש ראיונות לנשים!}
היה לי ראיון משימות בלתי צפוי השבוע ונאלצתי ללבוש חליפה. למרות שהיה להם מיזוג אוויר, זה היה חם במיוחד. ההתאמה שלי הייתה שחורה כמו שהיא נראתה כבדה. האם אין אפשרויות טובות בהרבה להתאמה השחורה/כחולה כאשר זה מעל 80 מעלות? תודה!
שאלה מעניינת. דיברנו אם התאמה חסרת עונה היא חסרת עונה באמת, בנוסף ללייזרים קלים משקל, להתלבש באופן מקצועי לקיץ ולשמור על מראה מומחה כשהוא חם באופן מוחלט – עם זאת לא דיברנו על השאלה המדויקת הזו.
פרסום זה מכיל קישורי סניפים כמו גם Corporetette® עשוי לבצע עמלות לרכישות שנעשו עם קישורים בפוסט זה. לפרטים נוספים ראה כאן. אמור לך תודה רבה על התמיכה שלך!

ההתקשרות הבינוניות המועדפות עלינו לנשים החל משנת 2022: חצאית / נייבי / שחור / אפור / חיל הים
אני סקרן לשמוע מה המבקרים קובעים – תגובת הבטן שלי כאן, שעלולה להיות מזג על ידי הוצאת כמעט כל קיץ מאז שהגיע לבגרות בעיר ניו יורק האם זה: לא ללבוש שחור? על מה אתה מדבר? אז: עם כל דבר אחר, להבין את האזור שלך (כמו עם חליפות תוססות). עדיין, כמה הערות:

ראיון בחליפת כותנה. צמר טרופי/חסר עונה הוא בדרך כלל מה שאנשים מראיינים בו – אולם אם זה הייתי אני, כמו גם ספקתי את יכולתי להופיע בראיון שלא נמס/מיוזע/מגעיל, הייתי לובש התאמה כמו חוטף הכותנה של אן טיילור.
ראיון בצבעים קלים יותר. אם ההתנגדות היחידה שלך לשחור היא Sartorial, כמו גם שהיא פשוט מרגישה כבדה, יש הרבה שיטות מומחים להבהיר אותה – ללבוש חולצה לבנה או פסטל מתחת לכושר במקום בצבע כהה יותר; הוסף פרטים לבנים (פנינים חסרות עונה, עם זאת המוח שלי אכן הולך לשם לראיון!), או ללבוש התאמה אפור או חיל הים במקום אם שחור מרגיש גם כן.
לפרוץ את הראיון. אם אתה דואג להופיע כמו בלגן מיוזע לראיון, אתה עשוי לדאוג לשלוף את כל העצירות. לדוגמא: להגיע מוקדם כמו גם לתכנן ללכת לבית קפה קרוב לפחות למשך 15 דקות לפחות עד מדהים.
שתו משקה צונן במיוחד, כמו גם לחץ על כוס מלאה בקרח כנגד נקודות הלחץ שלכם.
אם יש תחבורה ציבורית כמו נסיעה ארוכה, לוהטת ודביקה, חשוב על א) להביא את הגרביונים שלך כמו גם בלייזר לשינוי בבית הקפה, כמו גם ב) לחשוב על שימוש במשהו שנועד לקחת זיעה מבתי השחייה כמו גם החזייה שלך, כמו אניה חזיית וויקאם או מגני בית. אם אתה מודאג מריח מיוזע, יישום חדש של דאודורנט כמו גם שפריץ או שניים של שמפו יבש עשוי להיות גם בעתיד שלך. (בבקשה, בבקשה, אנא אל תשתמש בבושם כדי לנסות לחפות על ריח הזיעה.)

PSST: אלה כמה מוצרים מרתקים שיסייעו לך מדהים למטה או להישאר מדהים בנסיעות שלך … ראה מוצרים חכמים יותר כמו זה בחנות אמזון שלנו!

< >

גבירותיי, מהן המחשבות שלך – האם היית לובש התאמה שחורה בראיון בקיץ? האם היית מרים גבה אם מישהו יתראיין לך בחליפה שחורה?

PSST: דיברנו גם על התאמות אפורות לראיונות וצבעי חליפה באופן כללי – בנוסף בדיוק כיצד להציע עם גרביונים בקיץ אם תבחר ללבוש חליפת חצאית. (כן, סביר להניח שאתה צריך ללבוש גרביונים אם זה לתפקיד שמרני (ISH).)
(בתמונה למעלה: YIP 2010.228 – דרך לא מספקת כדי להשיג עד 88, שהועלה במקור לפליקר על ידי סטיב מוהונדרו.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *