category

9 סוגים של מעילי עונת החורף לנשים

איך זה לקבל בברכה חורפים? ג’רזי לידס יונייטד קצת קשה נכון. ישנן אפשרויות רבות שניתן להישאר חמות – כוס קפוצ’ינו התחברה עם כריכים חמים או פקורות היישר מהתנור. אבל עבור הבנות שנערכו בחוץ, הייתי אומר שז’טים מסוגים שונים ומעילים הטובים ביותר בעונת החורף יתאימו לחשבון.

כשזה חורפים, אתה צריך לבקר מחדש את ארון הבגדים שלך על ידי מעבר למעילים לנשים, מעילים לנשים. מעילי חורף מעילי הנשים לובשים בימינו משולבים בשכבות שונות כדי לשמור על המראה ככל האפשר.

סגנונות ז’קט נשים לחורף:
תסתכל על כמה מהסוגים החמים ביותר של מעילים, מעילים הטובים ביותר בעונת החורף ותענג על החום שהם מביאים.
[קרא גם: כיצד לעצב מעילי עור]
1. ז’קט מרופד:
אין הרבה יותר הרג מאשר ללבוש ז’קט מרופד כאשר הוא נוגע להתעלם מהחורפים. מעילי עונת החורף הטובים ביותר עם קפוצ’ונים מחוברים הם שכבות כפולות וחמות להפליא כאשר זה נוגע לחורפים קיצוניים.

בין אם מדובר בנסיעות או בנסוע בכל צורה שהיא, טיול במעלה ההרים, או סתם טיול מזדמן, הז’קטים האלה לנשים מגיעים בעור, צמר, פוליאסטר וגיזת וישמרו ג’רזי אסטון וילה עלכם חמים ונעימים.
צוות הז’קט המרופד עם ג’ינס, חותלות, תרמלים ומגפיים.

2. ז’קט ג’ינס:
מזכיר לך את ימי הקולג ‘שלך, לא, כשאתה מסתובב עם חבורת החברים שלך בתרבות הג’ינס?

ובכן, מעיל הג’ינס הוא אחד מסוגי המעילים שניתן ללבוש בחורפים כמו קיץ או גשמים. הם ידידותיים ג’רזי קורינתיאנס למזג האוויר וידידותיים לחורף. קח אותם ביום סוער או לנסיעות בסוף השבוע. אכפת לך, מעילי ג’ינס נותנים לך מראה אידיאלי. ללבוש אותם עם סוודר קליל ובהיר או אפילו שמלה ובוודאי תיראה מעוררת. אז בין אם מדובר במסיבות ערב, לילות מועדונים או טיולים מזדמנים, ז’קט הג’ינס הוא אחד המעילים הטובים ביותר בעונת החורף שמתנדנדים כשמתלווים יחד עם ג’ינס ג’ינס.
[קרא גם: ללבוש מעילי ג’ינס עם כשרון! ]

4. בלייזר:
מקצוענים בעבודה לא צריכים לאבד שינה על מה ללבוש לתפקיד כאשר חורפים כואבים. תמיד יש בלייזר – שילוב של אופנה ויחס שהיה קודם לכן תחום לגברים. ללבוש אותו לראיון או למפגשי המשרד שלך ואתה טוב ללכת. מלבד חצאיות, אתה יכול ללבוש גם בלייזר עם מכנסיים. בין אם מדובר במסיבות משרדיות או מסיבות ארוחת ערב, בלייזר הוא אחד מסוגי הז’קטים שעליכם להגיע לארון הבגדים שלכם ובקרוב.

5. ז’קט זיעה:
אם את ילדה בחדר כושר ואוהב להתאמן בעובי החורפים, אז מעילי הזעה לנשים יכולים להיות הבחירה הטובה ביותר שלך. הם מאוד נוחים, ועוזרים מעניקים לך חום טוב. אבל מכיוון שהם נראים הרבה יותר “מזדמנים”, אל תטעו ללבוש את זה למשרד או למועדון. ז’קט הזיעה יכול להכפיל גם כלבוש לילה, תלוי בטעמים ובהעדפותיך. לבש את ז’קט הזיעה עם מכנסי טרנינג, מכנסיים רחבים, מכנסי מסלול.
[קרא גם: מעילי מפציץ לנשים – איך ללבוש את זה כמו הסלבס? ]

6. ז’קט מודפס:
האם הדפסים רואים עונה? אין סיכוי. הם בהירים ויפים כשמדובר בסוגי מעילים. אני רומז על ז’קט מודפס הוא תרופת נגד אידיאלית ללבוש משעמם בעונת החורף שמגיעה בהדפסים של בעלי חיים, הדפסים תלת מימדיים, אפילו פרחים פורחים.
[SC: בינוני]

7. מעיל עור:
ז’קט העור חם ומטלטל, הוא אחד המעילים הסוגיים לנשים שהוא ירוק -עד לחורף. ואתה לא צריך לשטוף אותם או להביא אותם לניקוי יבש. פשוט ללבוש אותם עם זוג מגפיים והתכונן לשלוט.

8. מעיל תעלה:
פגוש את אחד החברים הגדולים בשלג – מעיל התעלה לנשים. סגנונות מעיל הנשים האלה אינם דומה למעילי צמר במובן זה שהם קלים ומשקל אטום למים. ואין טרחה של ניקוי יבש. פשוט ללבוש מעילי חורף זה מעיל נשים מעל סוודר או שמלה ונראה מסנוור בעונת החורף.

9. Windcheater:
אם אתה חוקר רוח, אזי רוח הם המושיעים הטובים ביותר שלך. אכפת לך, הם לא צמר, ובכל זאת הם מפותחים כדי להציל אותך מהרוחות. אתה צפוי ללבוש אותו מעל סוודר במהלך הנסיעה שלך. מחסן רוח הולך הכי טוב עם צמרות, מכנסי מסלול, מכנסיים ונעלי ספורט.
[קרא גם: כיצד לעצב מעילי עור]

אני מקווה שיש לך את סוגי המעילים לפי טעמך. כתוב פנימה וספר לנו מהי ההעדפה הראשונה שלך מהמעילים לנשים המוצגות.
מקור תמונות: Amazon.in, flipkart.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *