Uncategorized

11 סיבות למה אנחנו אוהבים Costco

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

בדרך כלל, גל זה דובי נוטה לדלג על כל חנות או אתר אינטרנט הדורש מנוי או חברות על מנת להוציא כסף. חפצים מעצבנים כאלה שייכים למכונת כושר, מגזינים וטלוויזיה בכבלים וגבול על הקו היפה של מה שאתה יכול לעשות (אם סופר-חסכוני) בחינם: עבודה, קריאה וצפייה בטלוויזיה בסיסית. אז באמת, כאשר אני שומע שאני צריך לשלם כסף כדי להוציא כסף – צריך להיות סיבה שווה את העלות כדי להרוויח את שמור.

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

באופן מרשים, יש חברות אחת שחזרתי מדי שנה, למרות 55 $ תשלום שנתי: Costco.

הנה 11 סיבות למה אנחנו אוהבים costco

Costco גז: במחירים בממוצע שקל זולה לכל גלון מאשר משאבת השכונה הזולה שלך, לקנות את הגז שלך ממשאבת costco ישלם על עצמו. כל מה שאתה צריך הוא 550 גלונים, שהוא כ 34 טנקים – וכולנו יודעים שאתה ממלא יותר מזה בכל שנה.

Costco נקניקיות חם: מחוץ לחנות, $ 1.50 יקנה לך כלב לאומי כלב עברי כלב כלב חם עם כל התיקונים.

Costco פיצה: למכירה לצד 1.50 $ כלב חם היא האפשרות עבור פרוסת ענק של טוב גביני עבור $ 1.99.

מגזין חיבור Costco: עבור הקהילה, על ידי הקהילה, זה מגזין המציע מתכונים, מאמרים ועדכונים. הישאר מעודכן עם כל מה שמגיע מ 55 $ שלך חברות – ואיך אתה יכול להפיק את המרב מכל דולר בילה.

אופטומטרי קוסטקו:

$ 49 מקבל לך אופטומטריסט מורשה ובדיקת עיניים מלאה. משקפיים מוזלים עדשות בצע, מה שהופך את זה זול יותר מאשר את הבדיקה הפרטית הממוצעת שלך.

דגימות קוסטקו:

כנראה הכי לשמצה (אנשים היו ידועים לאכול ארוחות שלמות מבוסס אך ורק על סיבובים של אלה עקיצות קטנות) perk של קניות ב costco – בכל זמן נתון הרצפה היא מנומרת עם שולחנות הדגימה מוצרי מזון. מתוך קרקרים לגבינה לסושי לשחקים – להסתובב מספיק זמן ואתה תהיה מלא. עלות – תועלת? לאכול 10 ארוחות כאן ושובמת עבור החברות שלך.

Costco בית מרקחת: מרשמים מוזלים עמוק שיכולים להתמלא בזמן שאתה חנות, עם קווים קצרים וטרחה קטנה. מקבל מילוי הוא קל כמו הולך לשוק.

עוגת costco: סוג זה גורם לך לחשוב על הילדות- cloaked בענן של קרן סוכר, תוכל לחגוג עם קבוצות ענק (לחשוב 25 אנשים או יותר) עם זה מפלצת, וכל $ 16.99 ומעלה.

Costco אלקטרוניקה: כולל אחריות של שנתיים ומדיניות החזרה של 90 יום, אני לא יכול לחשוב על שתי סיבות לא לזרוק את הטלוויזיה החדשה או הנייד לתוך עגלת הקניות שלך.

ציוד המפלגה: צריך מפיות עבור קהל? כמה קילוגרמים של צ ‘יפס תחת $ 5? קנקנים של סלסה, עשרות קציצות בורגר ובקבוקי סחוט גדולים של תבלינים? לא עוד יותר. תוכל להאכיל את הקבוצה את כל סוף השבוע החג עם מספיק כסף נותר עבור בוז …

Costco אלכוהול: קנה משקה חריף קשה, בירה ויין ב Costco ולהוציא 25 עד 35 אחוז פחות ממה שאתה עושה במכולת המקומית שלך או החנות המומחיות. נהדר עבור גרב או הצדדים, יש סיבה שאתה רואה סטודנטים כאן עם מעט אחר בעגלות שלהם.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *