Uncategorized

סלבריטאים בסגנון מוטרנת: Penelope Cruz

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

זה לא מקבל כל סוג של הרבה יותר מדהים מאשר חדש אמא penelope cruz. הערעור הספרדי הוא כל כך מדהים, התמונה שלה ניתק במשרדים של כמעט כל מנתח פלסטי בספרד כיצוג של שלמות פיזית.

בעוד שאנחנו אוהבים פנלופה עבור הסרטים שלה (אנחנו לא יכולים לחכות לראות אותה פיראטים!), אנחנו אוהבים אותה הרבה יותר עבור סגנון שיק שלה. אתה לא צריך לקבל משימה האף כדי לחקות אותה. יש לנו כמה טיפים פשוטים יותר ללכידת כמה נראה מלוטש של פנלופה.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

ערוץ הצופרים האגדיים

צילום: שרה דה בור / רטנה צילום: סטיב גרניץ / וילימון

הסיבה העיקרית מדוע העיתונות היא בהשוואה באופן קבוע penelope cruz לכל סירנה מסך מחסן קלי לסופיה לורן היא שהיא מתלבשת כמוהם. השחקנית של אוסקר-מנצח אוהבת שמלות וינטאג ‘, כמו גם צלליות אלגנטיות דומות לאלה שחוקים על ידי הכוכבים של 50, כמו גם 60. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם Necklines מותק, אלגנטי וילדות, כמו גם שמלות קו.

1. Pisarro לילות חרוזים רשת שכבת שכבת, 218 $, Nordstrom 2. a.B.S. על ידי אלן שוורץ שמלת תחרה, $ 244.99 ב Bluefly.com

ללבוש אדום

צילום: ג’ימי סלסט / פטריק מקמאלן צילום: Frazier Harrison / Getty Images

היבוא הספרדי מתבלט בין שתייה של יופי הוליווד מאז הערעור האקזוטי שלה – היא לא נראית כמו כל סלב אחר. שיטה אחת, כי פנלופה מבטיחה שהיא נזכרת על הקסם שלה ברחבי העולם היא עם שמלה אדומה נועזת. אחרי הכל, היא ספרדית, כמו גם איזה גוון יכול להיות הרבה יותר אקזוטי מאשר אדום?

3. Adrianna Papell אחד לשאת ג’רזי שמלה, $ 148 ב Nordstrom 4. Splurge: שמלת משי אדום, $ 417 ב Bluefly.com

לכסות

אשראי: אריק Charbonneau / Wireimage | צילום: פטריק מקמאלן

באנו לשייך “סקסי” עם מראה טון של העור, עם זאת, כאשר יש לך בחינת עשרות תמונות של פנלופה (כמו שיש לנו) תוכל להבחין כי היא די הרבה מכוסה. בטח, אישה מפותלת כמוה לא יכולה לשמור על מחשוף שלה מוסתר אלא אם כן היא בצוואר צוות, כמו גם היא ילכה לפעמים את השטיח האדום בכתב גבוה, אבל זה על זה. פנלופה מראה את הדמות שלה לא בהרכב בעור, עם זאת בבגדים המצוידים לחלוטין לדמותה. השיעור שלה? חייט, חייט, חייט.

5. דונה Ricco נדן שמלה, $ 138, Nordstrom6. קשת חזרה נדן שמלה, $ 70, לבן בית שחור שוק

בחר צורות להרזיה, כמו גם בדים

צילום: קייל רובר / Starstraks תמונה | צילום: ג’ייסון מריט / ג’טי תמונות

לפנלופה לא אכפת הדפסים או צלליות קדחתניות. כמעט כל מה שהיא לובשת היא צבע מוצק, המותניים להרזיה, אנסמבל רגליים הרגל. למה? מאז היא לא גודל 00. פנלופה תמיד היה מתפתל הרבה יותר מקומות מאשר אחד, כמו עכשיו כי היא פשוט היה לי תינוק, היא אפילו הרבה יותר חושנית (ואינה נראית מדהימה?). הדפסים להוסיף בתפזורת לדמות, בעוד מוצקים לייצר קווים נקיים. שמלות הנדון שלה מארגן את גופה, בעוד בגדים a-line להפוך אותה באמצע הקטע נראה זעיר. אותם עקרונות לעבוד בשבילך.

7. אליזבת J שמלת נדן שחור, 97 $, Bluefly8. T שקיות שמלה ארוכה, $ 194, Shopbop

להדגיש את המראה שלך עם שלך, טוב, נראה

צילום: קווין מזור – © WireMage.com

מסיבה כלשהי, זה מפתיע הרבה אנשים לגלות כי אנשים ספרדית לא טבעי invedibly tan. נכון, אנשים באזורים שבהם תנאי מזג האוויר חם יותר, נוטים יותר לבלות הרבה יותר זמן בשמש, אבל תלוי בנו, פנלופה קרוז לא נולד עם שזוף. היא עובדת בזוהר זה, בדיוק כמו שהיא עובדת במנעולים החלקים המשיי שלה, כמו גם עור ללא רבב. אם אתה אוהב את המראה שלה, למה גם לא עובד בזה? קצת טאנר ללא שמש, כמו גם סרום החלקה ללכת דרך ארוכה. עורה לחקות כמו גם שיער וגם תוכל ללכוד את המראה מעורר הקנאה של פנלופה מה אתה לובש.

9. ניוטרוג’ינה Micomist ללא שמש שיזוף ספריי, 8 $, Walmart10. Tresemme להקרין Spray, 4.39 $, Buy.com

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *