category

פטיט: בדיוק כיצד למנוע להיראות כמו עונת החורף הזה מרשמלו

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

זה לפרסם עשויים לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

נהיה כנים: זה קשה מספיק מנסה שכבה למעלה בעונת החורף כדי להתחמם בלי להסתכל כמו מרשמלו. עם זאת להוסיף את הגורם הגובה, כמו גם זה פשוט מרגיש כאילו יש לך מתכון לאסון אופנה. כשאתה גובה-תיגר והמודעות, הבדים העבים יותר שתוסיף תלבושת, את הרבה יותר אתה מתחיל להרגיש כמו תיבת הליכה. וכן אם החלקים כבר מתאימים מסגרת קטנה? אוי ואבוי, להכין להרגיש כאילו אתה כבר נבלע על ידי בארון. יש רק תשובה פשוט לגילוי בגדי עונת החורף מחמיאים לנשים petite.

אתה כבר מבין מה אתה צריך לעשות על הדילמה הזו – בגדים בוחרים כי לאזן הפרופורציות שלך. עם זאת להבין בדיוק איך לעשות את זה קצת יותר קשה. במקרים מסוימים אתם בוחרים את למכפלת הטובה, ובמקרים מסוימים אתם בוחרים בדים שונים, כמו גם במקרים מסוימים אתה קונה נמצא בחלק אחר של החנות. השביל הקל יותר הוא, תדרוך כמו גם לראות העליון שלנו חמש בוחר עבור בגדי עונת החורף כי להחמיא על נשי petite!

מבחר חמש: בגדי עונת החורף עבור פטיט

1. Boot עקבים

הגבוהים Amaranth של Geox נשים וודג שלג Boot, מ 75 $, אמזון

למה אנחנו אוהבים אותו

תפוס דחיפה מן אתחול תנאי מזג האוויר קריר עם עקב. לבחור סגנון שמתאים מקומך (כלומר ‘נעל בלוק קל עבור מדינות שלג ללא, או אתחול שלג טריז עבור מדינות שהופכות לבן עונת חורף). הגובה הוסיף עוזר לך להתמודד עם קצר כמו גם בעיות מרובעות מלמעלה, כמו גם שכול מבינים קצת של עקב יכול שינוי הצללית שלך, כמו גם לגרום לך בגדים יפים ליי!

2. מעיל חגור

אנה צווארון רחב מימדים מעיל חלוק חגור, 88 $, Boohoo

למה אנחנו אוהבים אותו

גבירותיי של כל גובה להבין את זה, אבל זה חיוני עבור petites כדי לשמור על צורתם, מדי! אם אתם אוהבים מעיל ארוך, אולם לדאוג שיהיה גם הרבה עבור מסגרת קטנה שלך, הקפד לבחור אחד עם צללית חגור. על ידי הדגשת המותניים שלך, אתה היגוי שיהיה ברור לכולם באותה צורה קובייתית שנוטה להטריד נשים עם מסגרות קצר.

סוודר צמר בלנד 3.

סוודר צוואר צוות חרוזים קשמיר תערובת איטלקית, 88 $, בננה ריפבליק

למה אנחנו אוהבים אותו

אם אתם מתלבטים בין צמר מסורתי כמו גם קשמיר תערובת סוודר לעומת איטרציה זול של חוט פחות, מתרברב בפני תערובת הצמר. תשמור על זה כמו שצריך, כמו גם זה יימשך שיטה יותר מאשר האופציה היקרה פחות. זה משפר החשבון לכול ללבוש, המהווה מהלך אופנת תכנית התקציב אמיתי.

וכן, סוודר צמר בתערובת יהיה הבחירה העבה לעומת אלטרנטיבה דקיקה. עם זאת לחשוב על החמימות בן משפחה. עם סוודר דק, תוסיף הרבה יותר שכבות מנסות חם ושהייה. דלג על שכבות נוספות כדי לחסוך לעצמך קצת צורה כמו גם נושם.

4. בהיר שמלה

צמר מרינו שמלת סוודר קפלים, 77.99 $ (על המכירה), Talbots

למה אנחנו אוהבים אותו

כבר היה מי שאמר כי צבע חזק, מודגש יכול לסייע אגרוף פיינט בגודל שלך להתבלט, בעצם מה שהופך מראה המסגרת שלך יותר ממה שהוא באמת. אז שמלה בצבע אדום בוהק או כחול יכול להיות שחקן חיוני לילה תאריך, משרדים וכן חגיגה ההלבשה. נק’ בונוס עבור בדי עונת חורף חם … זה אחד זה צמר מרינו נוח!

5. Jacket שנחתך במקומות

Jacket טופשופ שנחתכה במקומות. 190 $, נורדסטרום

למה אנחנו אוהבים אותו

אתה יכול לארוז בתוך משאף עונתי אופנתי (בלי להסתכל מחפש גם נפוח עצמך)! לבחור צללית החתוכה שיושב מעל הירך. תקבל את כל היתרונות של חמימות, בלי להדס. בסימן quilting המדהים המדויק הזהה דגים מתנפחים קונבנציונאלי,, איטרציה עכשווי קצר זה היה צריך נעשה עם קהל petite בראש!

אלה הבחירות הראשונות שלנו לבגדי עונת החורף עבור petites. אם יש לך כל סוג של להוסיף, שתף את ההערות!

כמו במאמר זה? לספק אופנה בסתיו פטיט-בהשראת Runway – היסודות לקריאה.

נא להשאיר זו תוכנית תקציב שדה emptyGet Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק בתיקיית הדואר הנכנס או דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *