category

אתה מנסה את זה? סטייליסט אישי מקוון

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

לפני עשר שנים, מציאת מותגים חדשים ומבדלים חובה קניות בוטיק כבד. זה היה אחד הדרכים היחיד כדי להבטיח שאתה לא נתפס ספורט את אותו מחלקת כלבנות כמו חברים או חברים לכיתה.

בנוסף, כמה חנויות רשתות הביאו תוויות מסוכנות ו-מגיע, כך האפשרויות שלהם היו, אום, משעמם. היום, זה לא עניין שיש מספיק תוויות כדי להבחין בין הארון שלך מן האדם הבא. הבעיה הגדולה שלך שלך משלטת את כולם, שמירה על המספר ההולך וגדל של מעצבים שונים הזמינים בשוק.

סטיילינג מקוון: למה לצפות

הדרך הטובה ביותר עבור אוהבי אופנה עסוק כדי לגלות מותגים חדשים ומרגשים שקרים כמו כל דבר אחר, הוא בכוח האינטרנט. עבור גבירותיי כבוש מדי כדי למצוא את הזמן לגלוש בלוגים ולתפוס להציג להראות, או עבור אלה שתמיד אהבו את הנוחות של קונה אישי, שירות סטיילינג מקוון יהיה הדבר הגדול הבא שלך.

הסטייליסט האישי המקוון מתחיל עם שאלון קל או שיחת טלפון כדי לזהות את האסתטיקה הפרטית שלך, אוהב ולא אוהב. אז אתה נשען לאחור ומחכה לבגדים שלך יגיעו. אתה יכול לצפות:

רשימה מסתובבת של שמות
הדרכות על איך זוג אותם
משלוח של בגדים חדשים ישר לדלת שלך

זה אומר קניות בשנת 2015 הוא קל כמו יושב כמו שמות טריים חתיכות המגמה נשלחים ישר לבית שלך או במשרד. שמור על מה שאתה אוהב, לשלוח בחזרה את מה שאתה לא. בין אם אתה אמא, חליפה או סטודנט, שירותי סטיילינג מקוונים הם יעילים לתת לך טעם של החיים הטובים (AKA מותאם אישית בוחר).

סגנון לי אידיאלי לוקח את הסטייליסט האישי הישן ואת הכוח של האינטרנט מאחורי זה. עבור $ 75 / שעה, הסטייליסט שלך יכול למצוא פריט מסוים או לבנות מראה- to-toe. חנות חד-פעמית, חברה זו יכולה אפילו להגדיר אותך עם קסם חדש (שיער ואיפור) נראה בכל רחבי האינטרנט בזמן שהם על זה.

סטיץ ‘

זה Send-Away שירות חידון את הארון שלך על מה שאתה משמח ומה אתה זקוק, ולאחר מכן יש אחד סטייליסטים יקר שלהם למשוך חתיכות למלא את החסר.

מתוך בגדים לתכשיטים ואביזרים, תפר לתקן עובד עם נקודות המחיר שלך כדי למצוא cull של פריטים אידיאלי. החלק הכי טוב? תשואות ללא טרחה, כמובן.

סטייט

גלה שומר על סוג הגוף שלך ואת התקציב מ STYLIT. סקר קל שלהם מסייע לשרת אותך מותגים שאתה אוהב הצעות תלבושות שבועי. עם DNA בסגנון שלך על היד, החברה scours את האינטרנט כדי ליצור shoppable, ראש אל- toe תלבושות שאתה יכול לבחור ולבחור חתיכות מ.

מועדון טרונק

כבר לא רק עבור החבר ‘ה, הקטגוריה החדשה של מועדון המועדון החדש מקבלת עכשיו שמות עבור גישה מוקדמת שלה waitlist אז אתה יכול להיות הראשון לחוות את זה מעצב שירות סגנונות. מועדון Trunk מחבר אותך עם אדם אמיתי אשר ביקורות בסגנון שלך סקר, פריטים Handpicks ושולח לך תצוגה מקדימה. לאחר התקבל, אתה תישלח את הסחורה כדי לנסות רק טעונה על מה שאתה שומר.

שתף את החוויות שלך עם אלה או מעצבנים מקוונים אחרים!

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *