category

כיצד שכבת עונת החורף על פי Instagram

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

Layering יכול להיות החבר הכי טוב שלך או האויב הגרוע ביותר שלך. מצד אחד, שכבות בגדים המעכבת את הצמרמורות נותנת לך חופש יצירתי להשתמש חתיכות ישנות בדרכים חדשות. אך יצירת שכבות השתבש? בסוף אתה מרגיש כמו מרשמלו בלי חוש סגנון.

ובכן אני אומר, לא מרשמלו בשבילך! בואו נשמור את משחק שכבות על נקודה. הנה 10 הכללים העליונים של עונת חורף השכבות, כול שמפגינים מבט שכבתי מדהים מ- Instagram.

את 10 הכללים של שכבתי

1. הדפסי חיות זוג ו ניטראלי.

אתה יודע כי המעיל חיה להדפיס או קימונו יש לך בארון, הדרך של אחד כי הרבה יותר אגרסיבי מאשר בסגנון יומיומי רגיל, שלך? לשים את הכלי הזה בשביל עבודה על ידי מחליק אותו על מתחת למעיל נייטרלי. סתם ככה, אתה גאון בסגנון.

https://www.instagram.com/p/Bc6miG5HBKP/?tagged=animalprint

2. שתי שכבות טובים השנים מן האחד.

ניתן לשייך motos ובלייזר, להתכופף על סוודרים ואפילו ללבוש בשני מעילים משלימים בעת ובעונה אחת. ההצלחה שלך כאן טמון סדר בגדים: מעילים מצויד מאוד נועז, מעילים בדוגמת לזרוח כמו תחת שכבות. הדף חתיכות אלה off עם תעלה מוצק צבע או מעיל.

3. האם ללבוש חולצה עם צווארון.

נסה לדמיין את התלבושת הבאה, ללא חולצה הלבנה. זה בהחלט פחות מעניין ככה, נכון? הצווארון הלבן מנוגדים, למכפלת ושרוולים להציע מבנה כך נראה אנסמבל להרכיב, ולא נזרק יחד.

טייק אוויי היא זו: חולצה לבנה, צווארון עם סוודר תמיד עובדת. להוסיף מעיל מובנה אם אתה מרגיש יותר מדי נפוח.

https://www.instagram.com/p/Bc3ENv8gxoc/?tagged=layering

4. טקסטורות שימוש כדי להוסיף עניין.

טקסטורות לעבוד קשה כמו צבעים כדי להוסיף עניין תלבושת. אז גם אם מלתחת עונת החורף שלך מורכבת יסודות, אתה יכול (ואתה) ולשלב אותם לתוך שילובים ייחודיים, מסוגננים – רק על ידי מישחק על הבדלים רקמתי. לנסות התאמת שנייה סורגת מצולעים שונה, ג’ינס קרוע, רוכסני עור בתוספת מתכת, וזה יהיה כול עבודה יפה!

5. תנו הצצה הדפסים נועזים.

פרחוני או משוגע פרוע אידיאלי בין שכבות מוצקות בצבע. אתה משרת את הצד הפראי שלך מינון קטן למדי, כריך ידי כמה מוצקות, אבל פחות חתיכות מרגשות. התוצאה הסופית היא בגד זה מהמם מבחינה ויזואלית מבלי להיות over-the-top.

https://www.instagram.com/p/BYpTpYCg3Fb/?tagged=layeringstyle

6. להשתעשע עם האביזרים שלך.

הסיפור שכבות שלך אינו מסתיים עם מעיל! להוסיף צעיף צבעוני או מגע של תחרה לתערובת להשוויץ הצד השובב שלך.

https://www.instagram.com/p/Bc43vClDLQ7/?tagged=streetstyle

7. אתה לא צריך חתיכות נועזות לעשות בגד נועז.

שכבות מוצלחות אינן מחייבות-זיווג צבע זהיר או אפילו חתיכת אמירה אחת. אם המתח החוצה על זיווג חתיכות מרובות של צבעים שונים, אז לא. לך מונוכרום עם יסודות מוצקים בצבע בגוונים אפור, בלוז או שחור.

https://www.instagram.com/p/Bc43hCnlX3w/?tagged=streetstyle

8. שחק עד כול פיסה.

אנחנו יכולים לדבר במשך ימים על מעיל ונעליים ב pic הזה, אבל אני הולך קורא קריאת הגיבור האלמוני. ראה כי חולצה לבנה מבצבצים מתוך מתחת לסוודר הגמלים? זה הכוכב האמיתי ההרכב הזה. זה מבהיר את עניינים ומביא בניגוד נחוץ. בלי זה חולצת טריקו, ג’ינס כהה נגד גמלים כנראה נראה מטונף.

בשנת אנסמבל שכבתית שלך, כל פיסת משחק תפקיד!

https://www.instagram.com/p/Bc43SzPFOn_/?tagged=streetstyle

9. עבודת הספורט שלך.

הסווטשרט ללבוש מתחת למראה מעיל טוב בהרבה דרסלר מאשר הסווטשרט ללבוש לבד. החיסרון הוא ברגע שאתה להסיר את המעיל, אתה עדיין רק לובש הסווטשרט. אם אתם הולכים לעבודה שבה הסווטשרט לבד לא יטוסו, ללבוש שתי שכבות – או מעיל בלייזר – על זה. אז אתה יכול לקחת את מעייל אחד ולהשאיר את השני כדי להישאר במסגרת ההכנות המקורות שלך.

https://www.instagram.com/p/Bc428jshY1w/?tagged=streetstyle

10. ואם לא די בכך.

כובעים לעשות לשמור לך חמים והם דרך נהדרת לערבב המראה שלך. Caps, בימס והרפוי, כובעי cloche כומתות כול תוספות החמודות האיפור כדי לצאת השכבתי שלך.

https://www.instagram.com/p/BcYcw4-AHAb/?tagged=winterlayering

סגנונות האהבה Instagram? עזיבה ביותר של Instagram All-אדום תלבושות.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *